FoodPress

Zbiór przepisów kulinarnych z polskich blogów kulinarnych

Jak to działa

FoodPress jest miejscem, na którym nieustannie pojawiają się nowe wpisy pochodzące z blogów o tematyce kulinarnej.

Nasza strona obrała sobie za cel wspieranie i wspomaganie do ciągłego rozwoju polskie blogi zajmujące się gotowaniem oraz pieczeniem. Naszą misją jest promocja blogów poprzez udostępnianie do nich linków na naszej stronie, aby dostarczyć blogom nowe grono odbiorców. Polecamy warte uwagi blogi na naszym koncie Facebook. Oferujemy także pomoc w monetyzacji treści na blogach.

Korzystanie z serwisu FoodPress jest całkowicie bezpłatne. Z naszej strony nie wymagamy umieszczania na blogu logo z linkiem do foodpress.pl

Przekazujemy maksimum ruchu odbiorcy na Twojego bloga. Chcemy umożliwić odnalezienie interesujących go treści na jednym z agregowanych blogów. Pobieramy tylko konieczne treści z bloga, które wykorzystujemy na stronie foodpress.pl

Jak dodać blog do FoodPress?
Wystarczy, że podasz dane Twojego bloga w zakładce -> DODAJ BLOGA i wciśnij “Wyślij dane”.
Po wysłaniu zgłoszenia bloga, zostanie on zaakceptowany bloga przez Zespół FoodPress. Czas oczekiwania to nie więcej niż kilka godzin.

Po jakim czasie wpisy z mojego bloga pojawią się na FoodPress?
Po zaakceptowaniu bloga przez nasz Zespół, w ciągu godziny pobrany zostanie pierwszy wpis. I tak z każdą godziną liczba Twoich wpisów w naszym serwisie regularnie będzie się zwiększała. W przypadku dodania przez Ciebie nowego wpisu na swojego bloga, pojawi się on na naszej stronie również po godzinie.